Nakon što je krajem 2018. godine započelo uređenje Staklene ulice koja je zbog veličine investicije rješavana u fazama, ovih je dana završena i treća, posljednja faza uređenja 3,2 kilometara duge Staklene ulice u naselju Bunjani.

Izvršeni su radovi ugradnje novog asfaltiranog kolnika u dva sloja na nosivoj stabilizirajućoj podlozi, te uređenje bankina. Ukupna vrijednost ove investicije je 1,5 milijuna kuna, a oko 600 tisuća kuna ostvareno je sufinanciranja zahvaljujući prijavama na javne pozive ii natječaje Zagrebačke županije. Riječ je o uspješno realiziranom projektu pojačanog održavanja cesta, a kojim se ističe Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić, svake godine nastoji asfaltirati nekoliko kilometara cesta u nadležnosti Općine Križ te tako povećati kvaliteta i standard života u Općini.