NATJECANJE U KUHANJU GRAHA UDRUGE MOSLAVAČKI KOTLIĆ

Najmlađa udruga Općine Križ, Udruga moslavački kotlić predstavit će svoj rad i viziju natjecanjem u spravljanju graha koje će se održati na praznik rada 01. svibnja 2024. godine s početkom u 11 sati u parku u Križu. Na natjecanje je prijavljeno čak 22 ekipe, a organizatori pozivaju sve na besplatno kušanje graha i obećaju druženje i dobru zabavu.

13. izložba vina Udruge Škaf

Udruga vinogradara i vinara „Škaf“ Križ poziva sve na 13. IZLOŽBU VINA VINOGRADARA I VINARA „ŠKAF“ KRIŽ. Izložba vina i degustacija održat će se u petak 03. svibnja 2024. u 19.30 sati u Društvenom Domu u Križu. Na izložbi će se uz dobru glazbu moći kušati razna vina članova udruge koja su jučer predana na ocjenjivanje stručnom povjerenstvu. Na izložbi će ujedno biti dodijeljena priznanja, odnosno diplome najboljim vinima i vinarima.