PREDSTAVA ZEKO EKO TRAŽI MAMU

U subotu 20. travnja 2024. godine, u povodu Dana planeta Zemlje, a nakon edukativne eko akcije, Zelene čistke za djecu i roditelje u parku u Križu, u 18 sati u Domu kulture Josip Badalić u Križu, održat će se besplatna predstava Teatra Gavran. Predstava ZEKO EKO TRAŽI MAMU glumačko je lutkarska predstava namijenjena djeci od 3 do 9 godina.

ZELENA ČISTKA POVODOM DANA PLANETA ZEMLJE

U povodu 22. travnja Dana planeta Zemlje, Općina Križ organizira edukativnu akciju prikupljanja otpada parku u Križu. Zelena čistka održat će se u subotu 20. travnja 2024. godine s početkom u 15,00 sati u parku u Križu. Ova edukativna akcija namijenjena je djeci i roditeljima te svima koji se žele priključiti u cilju educiranja o potrebi recikliranja te čuvanja okoliša. A kako bi naš okoliš, odnosno park učinili još ljepšim, sudionici zelene čistke posadit će u parku jedno stablo u sklopu akcije podsađivanja parka u Križu.
Akciju podupire trgovačko društvo Ivakop d.o.o. Ivanić-Grad te Dječji vrtić Križić-kružić Križ koji će u sklopu zelene čistke održati svoj projektni dan, odnosno edukativne radionice za najmlađe sudionike. Za sve je osigurana i okrjepa, a nakon ove eko akcije slijedi besplatna eko predstava Teatra Gavran pod nazivom Zeko eko traži mamu, u Domu kulture Josip Badalić u Križu s početkom u 18 sati.