Plan preventivne proljetne sustavne deratizacije na području Općine Križ u 2024. godini

Na temelju Ugovora o sustavnoj preventivnoj deratizaciji na području Općine Križ za 2024. godinu, a u cilju provođenja preventivno sanitarnih mjera zaštite ljudi, privrednih dobara i objekata, tvrtka Škarda – sanitarna zaštita d.o.o. Čazma, obavit će uslugu deratizacije prema sljedećem planu:

PLAN DERATIZACIJE NA PODRUČJU OPĆINE KRIŽ

15. travanj 2024. – OBEDIŠĆE, OKEŠINEC I VEZIŠĆE

16. travanj 2024. – RAZLJEV I REČICA KRIŠKA, KONŠČANI

18. travanj 2024. – NOVOSELEC

19. travanj 2024. – NOVOSELEC

22. travanj 2024. – VELIKA I MALA HRASTILNICA I JOHOVEC

23. travanj 2024. – ŠIRINEC, BUNJANI I ŠUŠNJARI

24. travanj 2024. – GORNJI, DONJI PRNJAROVEC I KRIŽ

25. travanj 2024. – KRIŽ

Deratizacija će svakog navedenog dana započeti u 9,00 sati, a u slučaju lošeg vremena (oborine) prenosi se na slijedeći naredni dan bez padavina. Rodenticidi koji se koriste kod usluge deratizacije odobreni su listom Ministarstva zdravlja Republike Hrvatske i imaju kumulatino antikoagulacijsko djelovanje (antikoagulant II gener). Vrlo su efikasni u suzbijanju glodavaca na području javnog zdravstva i komunalne higijene. MZRH stavilo ih je u promet i upisani su u registar biocidnih pripravaka. Nisu opasni za zdravlje ljudi i domaće životinje u količinama koje se koriste kod deratizacije. Aktivna tvar je bromadialon (0,005%), te denatonium benzoate (0,001%).

Kontakt osoba i voditelj poslova deratizacije Denis Hrabal, mob: 099/2533-004

NOVA RADNA MJESTA U NAŠOJ OPĆINI

Najmoderniji logističko-distributivni centar za voće Jabuka LDC uskoro će otvoriti svoja vrata, a vas pozivamo da provjerite nova radna mjesta u našoj općini.

PZ JabukaHR najveća je proizvođačka organizacija u Hrvatskoj, a novi LDC predstavlja temelj održive, produktivne i konkurente domaće proizvodnje.
Za potrebe novog LDC-a zapošljavaju na četiri pozicije:
1. Asistent direktora logističko-distributivnog centra (ž/m) kao podrška upravi kod ekonomsko-pravnih poslova u LDC-u.
2. Voditelj pakirnog centra (ž/m) s odgovornostima u procesima sortiranja i utovara konfekcionirane robe u distributivnom centru.
3. Voditelj hladnjače u logističko-distributivnom centru (ž/m) s odgovornostima u procesima čuvanja, skladištenja i određivanja kvalitete robe.
4. Voditelj održavanja u logističko-distributivnom centru (ž/m) ) s odgovornostima u procesima održavanja objekta, ULO postrojenja, sustava za sortiranje, pakiranje i preradu.

Više o svim poslovima možete pročitati na web stranici https://www.jabuka.hr/zaposljavanje