mali vrtOpćina Križ, Turistička zajednica Općine Križ i Društvo za poljepšanje Križa pozivaju građane da se uključe u akciju CVJETNI KRIŽ!
Ovim Vas putem pozivamo da donirate sadnice cvijeća koje će Društvo za poljepšanje Križa posaditi na javnim površinama i tako oplemeniti i uljepšati naša mjesta. Akcija je počela Cvjetnim korzom Dječjeg vrtića Križ a nadamo se da će se ova lijepa i plemenita svečanost održati i nastaviti i narednih godina.
Društvo za poljepšanje Križa objaviti će na ovim stranicama javni poziv za dodjelu nagrade za najljepše uređenu okućnicu, najljepše uređeni balkon i najljepše uređenu ugostiteljsku terasu.
Sakupljanje doniranih sadnica traje od danas do 6. lipnja kada će biti posađene na javnim površinama. Molimo građane da sadnice donose u Poduzetničku zonu Križ, Zagrebačka ul. 7, od 8 do 14 sati radnim danom. Tamo će biti popisani donatori, a popis ćemo objaviti na ovoj stranici. Zahvaljujemo svima koji se uključuju u ovu akciju!