Temeljem važeće Odluke o sufinanciranju prijevoza za studente s područja Općine Križ, svim studentima koji su redovno upisani na fakultete na području Republike Hrvatske te svakodnevno putuju iz mjesta prebivališta na području Općine Križ u mjesto školovanja i vraćaju se kući, koristeći pritom željeznički ili autobusni javni prijevoz, Općina Križ će sufinancirati prijevoz za 1. mjesec 2015. godine u iznosu od 75% cijene mjesečne karte za odabrani način prijevoza. Kako bi studenti ostvarili ovu subvenciju potrebno je ispuniti Zahtjev i Izjavu i priložiti dokumentaciju koja je navedena u zahtjevu:
1. Preslika uplatnice o plaćenoj mjesečnoj karti (autobusnoj ili željezničkoj) odnosno karta za 1. mjesec 2015. godine
2. Preslika osobne iskaznice studenta
3. Potvrda fakulteta o redovnom upisu studenta u tekuću akademsku godinu
4. Izjava studenta o svakodnevnom korištenju javnog prijevoza (obrazac 2-S)
5. Preslika kartona Hrvatskih željeznica
Zahtjevi se mogu podnositi od 08. siječnja 2015. godine utorkom i četvrtkom od 8 do 14 sati u Općini Križ i to na način da će podnositelju zahtjeva sredstva biti isplaćena isti dan kada podnese Zahtjev s prilozima. Zahtjev i izjava mogu se dobiti u Općini Križ ili preuzeti ovdje:
ZAHTJEV
IZJAVA
Odluka o sufinanciranju prijevoza studenta 11.9.2014.