Predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ Đuro Paher sazvao je 11. SJEDNICU OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRIŽ

Sjednica će se održati dana 23. 04. 2014. godine (srijeda ) s početkom u 17,30 sati u sjedištu općinske uprave Općine Križ u Križu, Trg Svetog Križa 5.

Za sjednicu je predložen slijedeći

DNEVNI RED:

1.    Aktualni sat.
2.    Razmatranje prijedloga i donošenje Odluke o raspisivanju izbora za članove vijeća mjesnih odbora na području Općine Križ.
3.    Razmatranje prijedloga i donošenje Odluke o načinu ostvarivanja prednosti pri upisu djece u Dječji vrtić Križ.
4.    Razmatranje prijedloga i donošenje Zaključka o davanju suglasnosti na konačni tekst Sporazuma o provedbi projekta rekonstrukcije i gradnje sustava javne rasvjete (Masterplan javne rasvjete).
5.    Razmatranje prijedloga i donošenje Odluke o povratu uplaćenog vodnog doprinosa.