Ženske ruke 009Od 18. rujna 2015. godine pa naredna tri tjedna, u malom izlogu Turističkog ureda Turističke zajednice Zagrebačke županije u Zagrebu, biti će postavljena izložba Reciklirani tekstil-uporabni predmeti.

Riječ je o ručno rađenim, unikatnim predmetima Udruge ženske ruke iz Križa, čije su vrijedne članice svoje radove prezentirale na istoimenoj, no znatno većoj izložbi upriličenoj u Galeriji Križ, povodom obilježavanja Dana Općine Križ.

Izložba u malom izlogu Turističkog ureda Turističke zajednice Zagrebačke županije rezultat je dobre suradnje Turističke zajednice Općine Križ i Županijske Turističke zajednice, kojom i ovoga puta promoviramo rad jedne od udruga s područja Općine Križ.

Ženske ruke 006Ženske ruke 001 Ženske ruke 002 Ženske ruke 004 Ženske ruke 007 Ženske ruke 010