Svečano otvorenje prve manifestacije Poslovni uzlet za 2015. godinu održat će se u utorak, 27. siječnja 2015. godine u prostorijama Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica (Zagrebačka 37, Velika Gorica) s početkom u 9:30 sati. Manifestaciju će otvoriti ministar poduzetništva i obrta Gordan Maras te gradonačelnik Grada Velike Gorice Dražen Barišić a u ime Zagrebačke županije manifestaciji će nazočiti župan Stjepan Kožić i zamjenik župana Rudolf Vujević. Poslovni uzlet u Velikoj Gorici organiziraju Poslovni dnevnik u suradnji s Gradom Velika Gorica te Zagrebačkom županijom s ciljem besplatne edukacije za male i srednje poduzetnike, obrtnike i OPG-e iz područja financija, marketinga i EU fondova. Sudjelovanje na seminarima je besplatno te ih mogu pohađati samo oni koji se pravovremeno registriraju na www.poslovni.hr/vg-prijava jer je broj mjesta ograničen.