najave solidarnostGradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad i općinska društva Kloštar Ivanić i Križ pozivaju Vas da se uključite u tradicionalnu, a ove godine 43. sabirnu akciju “SOLIDARNOST NA DJELU 2015”. Kao zajednička akcija svih društava Hrvatskog Crvenog križa, ovogodišnja akcija će se provoditi na području mjesnih, općinskih, gradskih i županijskih društava Hrvatskog Crvenog križa u četvrtak 15. listopada u vremenu od 09,00 – 20,00 sati. U akciji će se prikupljati hrana, higijena,  novac, odjeća i obuća.

Posebno upozorenje gađanima: za poklonjeni novac biti će Vam uručen novčani bookmark/bon zahvalnosti s oznakom vrijednosti i numeriran. Ako volonteri nemaju bon, potrebno je u odgovarajući obrazac upisati ime i prezime donatora sa iznosom donacije i potpisom donatora.

U organizaciji sabirne akcije sudjeluju povjerenici,  volonteri, mladi Crvenog križa te učenici osnovnih i srednjih škola. Svi sudionici u akciji bit će uočljivo označeni posebnim znakom Crvenog križa. Osobama koje nisu označene znakom Crvenog križa, nemaju bookmarke/bonove zahvalnosti ili ovjerenu listu žigom crvenog križa u koji upisuju vašu donaciju ne uručujete novac.

Zahvaljujemo na Vašem sudjelovanju i doprinosu u akciji “SOLIDARNOST NA DJELU” tijekom proteklih godina. Molimo za Vašu pomoć i u ovogodišnjoj akciji u ime onih kojima je pomoć najpotrebnija.

GRADSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA IVANIĆ-GRAD I
OPĆINSKA DRUŠTVA CRVENOG KRIŽA KLOŠTAR IVANIĆ I KRIŽ