staklene-kuglice-neizostavni-bozicni-ukras-61114-299x196-201312111453Drage sugrađanke i sugrađani Općine Križ,

U prigodi Božića i božićnih blagdana želimo vam zdravlje, sreću i zadovoljstvo u obitelji, a svim poslovnim suradnicima, ustanovama, udrugama i svim ljudima dobre volje, želimo puno uspjeha u daljnjoj suradnji na dobrobit svih građana Općine Križ.

Svima vama koji ste dali svoj doprinos gospodarskom, kulturnom i sportskom razvoju naše Općine, najiskrenije zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i potpori, jer bez vašeg doprinosa nemoguće je ostvarivati kvalitetno zadovoljavanje potreba i želje stanovnika Općine Križ, a posebno djece i mladih.

Uz sve aktualne zadatke i planove, nova godina pred nas postavlja i nove izazove, no vjerujemo da smo zajedničkim zalaganjem sposobni ostvariti postavljene ciljeve za opće dobro svih.

Čestit Božić te uspješnu i sretnu Novu 2016. godinu, žele vam

Općinski načelnik Općine Križ
Marko Magdić, struč. spec. oec.

Predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ
Đuro Paher