Amatersko kazalište “Josip Badalić” Križ domaćin je  17. Smotre amaterskih kazališta Zagrebačke županije. Ovoga vikenda, 12.04 i 13.04.2014. godine, odigrati će se 11 kazališnih predstava u realizaciji 8 kazališnih skupina. Gosti iz Samobora, Jastrebarskog, Rakovog Potoka, Sv. Ivana Zeline, Buševca, Brdovca, Bedenice, zajedno će se sa domaćinima iz Križa predstavljati i natjecati za izbor najboljeg ostvarenog i realiziranog kazališnog komada, kao i za najbolju mušku i žensku ulogu. Stručni ocjenjivački sud na čelu sa državnom selektoricom smotre Irenom Škorić imat će težak zadatak odabrati najboljeg za pobjednika. Pozivamo sve Vas da dođete na 17. smotru amaterskih kazališta Zagrebačke županije ovoga vikenda u Križ, i budete publika kakvu svaki glumac može poželjeti! Vidimo se u kazalištu!