Župan Stjepan Kožić i predstavnici gradova i općina Zagrebačke županije potpisat će Ugovore o potporama gradovima i općinama Zagrebačke županije za projekte u gospodarstvu, poljoprivredi, prometu, komunalnoj infrastrukturi i EU fondovima u petak, 31. ožujka 2017. godine s početkom u 10 sati u hotelu International.

Tom prigodom i Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić potpisati će dva ugovora o sufinanciranju.  Jedan se odnosi na asfaltiranje nerazvrstanih cesta i to za sanaciju cestovne infrastrukture u Prigorskoj i Matkovićevoj ulici u Križu te cesti kroz naselje Konšćani u vrijednosti 300.000,00 kn.

Općinski načelnik potpisati će i ugovor vezan uz sredstva dobivena na temelju javnog poziva Zagrebačke županije pod nazivom e-mobilnost. Općina Križ prijavila je i dobila jednu pametnu klupu u vrijednosti 15.625,00 kn koja će se postaviti u dvorištu Osnovne škole Milke Trnine u Križu.