Poluzavršnica u futsalu, ekipa dječaka OŠ Milke Trnine nabolja!

Četiri najbolje muške i tri ženske ekipe učenika sedmih i osmih razreda osnovnih škola Središnje Hrvatske susreli su se na poluzavršnici natjecanja u futsalu. Najbolja muška ekipa bila je ona Osnovne škole Milke Trnine koja je bila i domaćin ovog natjecanja, a dječaci su ovom pobjedom ostvarili plasman na državno natjecanje gdje će odmjeriti snage sa najboljim igračima futsala u Hrvatskoj za osnovne škole.

Sve je ekipe na otvorenju natjecanja u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza pozdravio Općinski načelnik Općine Križ te im zaželio uspješno natjecanje i fair play igru.

U Križu su danas snage odmjerile ekipe iz Bjelovarsko-Bilogorske, Zagrebačke, Krapinsko-Zagorske i Sisačko-Moslavačke županije.