A3_plakat_zamijeni_za_igruNakon uspješne Burze igračaka održane na 3. Festivalu igračaka tijekom svibnja u Ivanić-Gradu, projekt Zamjeni za igru komunalno društvo Ivakop d.o.o. Ivanić-Grad nastavlja  u suradnji s Gradskom knjižnicom Ivanić-Grad.

Osim u Ivanić-Gradu, u narednom periodu igračke, igre i knjige moći će se zamijeniti i u prostorima Dječjeg vrtića u Kloštar Ivaniću, a od početka rujna i u knjižnici i čitaonici Križ.
Zamjeni za igru je projekt kojim se potiče ponovna upotreba starih predmeta i pozitivne društvene vrijednosti u očuvanju okoliša, u skladu s načelom kružnog gospodarstva.

Osmišljen je u suradnji organizatora Festivala igračaka i komunalnog društva Ivakop d.o.o. dok je u projekt kao partner uključena Gradska knjižnica Ivanić-Grad, a uspješna suradnja uspostavljena je i s udrugom Mali Princ iz Ivanić-Grada.

O cijeloj akciji više će se moći saznati i u sklopu Sajma obrta i rukotvorina u subotu, 27.08.2016. godine gdje će ovaj projekat biti predstavljen od strane predstavnika Ivakopa d.o.o. Ivanić-Grad.

Više na:  http://www.ivakop.hr/komunalno-drustvo-ivakop-d-o-o-na-danima-opcine-kriz