vrućineGradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad, Općinsko društvo Crvenog križa Križ i Općina Križ već godinama zajedno organiziraju i realiziraju akcije dobrovoljnog darivanja krvi s vrlo visokim i odličnim odazivom davatelja.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi i mjerenja šećera i tlaka za područje Općine Križ, planirana je za dan 21.09.2015. godine od 7:30 do 11:30 sati u Društvenom domu u Križu te istog dana, od 12 do 16 sati u Vatrogasnom domu u Novoselcu.

Besplatno mjerenje tlaka i šećera poklanjaju Hrvatski Crveni križ, Klub osoba s dijabetesom „Za bolji život“ i Salvus u suradnji. Možete postati član Kluba osoba s dijabetesom „Za bolji život“ ispunjavajući pristupnicu kod svakog besplatnog mjerenja. Broj telefona savjetovališta za osobe s dijabetesom (Salvus) je 01/2823267.