U domaćinstvu Športske ribolovne Udruge „Šaran“ Križ održano je u subotu 08. lipnja 2019. na jezeru Milka Trnina u Vezišću 1. kolo Županijske lige u “Lovu ribe udicom na plovak” za mladež. Uz sudjelovanje ekipa iz naše županije po lijepom i sunčanom vremenu ostvareni su zadovoljavajući rezultati za ekipe domaćina. Kadetkinje su osvojile 2. mjesto, dok su se kadeti plasirali na 3.mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji Meri Mužević osvaja 1. mjesto, Lorena  Beker 2. mjesto, a Lucija Dragosavac 3. mjesto. Kod kadeta Dominik Jerko osvojio je 1. mjesto, te Lovro Počuć i Jan Vuković 4. mjesto. Uspjeh kadeta je tim veći što je po prvi puta za ekipu nastupio novi član, Jan Vuković. Natjecatelje je tijekom natjecanja obišao i općinski načelnik Marko Magdić, a najboljima je medalje i pehare dodijelila predsjednica Zajednice športskih udruga Općine Križ Tina Matanić. Nakon natjecanja uslijedio je ručak i druženje u ribičkom domu.