Poštovani sugrađani,
obavještavamo Vas da uskoro kreće prva faza podjele kanti za odvojeno prikupljanje plastike i papira koje će zamijeniti plave i žute vreće koje smo do sada koristili.
Podjela započinje sutra, 21. prosinca 2021. godine u naseljima Konšćani i Donji Prnjarovec, a ovisno o dinamici podjele predviđa se da bi trebala biti završena do kraja siječnja 2022. godine. Budući da će upotreba kanti u punom obimu krenuti nakon što se one podijele svim korisnicima, molimo sve da u narednom razdoblju, odnosno do obavijesti o završetku podjele spremnika i dalje koristite vreće za odlaganje plastike i papira.
Podjela spremnika biti će na kućne adrese korisnika usluge prikupljanja komunalnog otpada, sukladno popisu komunalnog društva Ivakop d.o.o. Ivanić-Grad, a podjelu će vršiti trgovačko društvo Poduzetnička zona Križ d.o.o. Križ.

Također, obavještavamo korisnike da trgovačko društvo Ivakop d.o.o. Ivanić-Grad ima novi raspored odvoza komunalnog otpada, a više možete saznati na sljedećem linku.