Općina Križ u suradnji s Udrugom hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata 91. Otok Ivanić, te ostalim udrugama proizašlim iz Domovinskog rata, prigodno će obilježiti blagdan Svih svetih, obilaskom grobova poginulih hrvatskih branitelja, polaganjem vijenaca kod Centralnog križa i paljenjem svijeća dana 30.10.2017. godine (ponedjeljak) i to slijedećim redoslijedom:

10,00 sati    – Mjesno groblje Križ
11,25 sati    – Mjesno groblje Kloštar Ivanić
12,15 sati    – Centralni spomenik poginulim hrvatskim braniteljima u Ivanić-Gradu
12,30 sati    – Groblje Ivanić-Grad

Predstavnici Općine Križ, istoga dana u 10,45 sati, u povodu obilježavanja blagdana Svih svetih, posjetiti će i mjesno groblje u Rečici Kriškoj te kod Centralnog križa položiti vijenac i zapaliti svijeće, a u 11,00 sati posjetiti će i Spomen sobu poginulih branitelja Domovinskog rata u Galeriji Križ u Križu.