Bliži nam se božićno vrijeme, stoga i ove godine Općina Križ za sve mališane i njihove roditelje organizira besplatnu predstavu Scene Gorica pod nazivom Božićna priča koja će se održati u četvrtak 20.12.2018. u Domu kulture Josip Badalić s početkom u 18 sati.

“Božićna priča” je nježan i topao mjuzikl za djecu i njihove roditelje koji podsjeća na vesele trenutke zajedništva u obitelji i među prijateljima. Raskošna božićna jelka i lijepe lutke koje će oživjeti u snježnoj čaroliji ispričat će neobičnu priču o Zimi koja je zapela na putu i nikako da stigne u naš grad. Zgode junaka, Anike i psića Bubija, ujedinit će cijelo susjedstvo, svu djecu, njihove roditelje, bake i djedove u domišljatom poduhvatu da Zima dođe i ukrasi snijegom njihovu Veselu ulicu, park i cijeli grad.

Nakon predstave za okupljene mališane slijedi pravo iznenađenje – stiže Djed Božićnjak sa slatkišima!