Lipanjski susreti u Vezišću 25. lipnja 2022. godine

Ovogodišnja manifestacija Lipanjski susreti Milke Trnine u Vezišću, 25. lipnja 2022. godine, organizira Mješoviti zbor Milka Trnina Vezišće uz potporu Mjesnog odbora Vezišće i financijsku podršku Općine Križ. U organizaciju se uključuje i nogometni klub Milka Trnina Vezišće i to utakmicama s GNK Dinamo Zagreb, a i Športsko ribolovna udruga Šaran Križ priključila se programu te organizira fišijadu na ribnjaku Milka Trnina u Vezišću istog dana u prijepodnevnim satima.

Ove godine neće ni izostaje bogat kulturno umjetnički program koji započinje u 18 sati. Sudjelovati će sljedeća kulturno umjetnička društva:

KUD Stjepan Šajnović Osekovo
KUD Češka obec Bjelovar
KUD Kalnik
Udruga umirovljenika Općine Križ
Mješoviti zbor Milka Trnina Vezišće
KUD “Valentinovo” Zagreb
KUD Graničar Križ – dječja skupina

Poziv na roditeljski u Gimnaziji u Križu

Srednja škola Ivan Švear Ivanić-Grad poziva sve roditelje osmaša, na roditeljski sastanak koji će se održati 21. lipnja 2022. godine u Izdvojenoj lokaciji u Križu, Školska 10, u 17.00 sati.

Tema roditeljskog sastanka je predstavljanje Srednje škole Ivan Švear Ivanić Grad i upisi u 1. razred srednje škole.

Na roditeljskom sastanku Školu i usmjerenja će predstaviti ravnateljica Škole Josipa Ilić, pedagoginje i profesori.