Oproštaj od vrtićanaca koji postaju školarci

“Tratinčice”, njih 29 polaznica i polaznika Dječjeg vrtića Križić-kružić, jučer se opraštalo, s puno toplih emocija, od najbezbrižnijih dana svog djetinjstva, od svog vrtića… No uz pjesmu i druženje radosno će prihvatiti i sve nove izazove školskih dana.

Ma, ma maturanti, vrtićki smo, sada, mi! Neka cijeli svijet, sad, stane -idemo u školu svi!

Obavijest o zajedničkoj pokaznoj vatrogasnoj vježbi evakuacije

U utorak 07. lipnja 2022. godine, Javna vatrogasna postrojba Grada Ivanić-Grada i Dobrovoljno vatrogasno društvo Križ u prijepodnevnim satima (oko 10,00 sati), na području Križa, lokaciji Osnovne škole Milke Trnine Križ, provodit će zajedničku pokaznu vatrogasnu vježbu evakuacije. U periodu vatrogasne vježbe bit će nazočan veći broj vatrogasnih vozila uz vatrogasne sirene te molimo stanovništvo na razumijevanje.