ZAPOČELA INVESTICIJA JABUKE LDC d.o.o. U PODUZETNIČKOJ ZONI U KRIŽU

U Poduzetničkoj zoni u Križu započela je izgradnja najavljivanog projekta izgradnje Logističkog distributivnog centra Jabuka LDC d.o.o. Ivanić-Grad. Riječ je o drugoj, velikoj gospodarskoj investiciji koja predviđa gradnju logističkog distributivnog centra odnosno objekta hladnjače, sortirnice, pakirnice i kalibrirnice, a koja predstavlja i novih šezdesetak radnih mjesta u Poduzetničkoj zoni Križ. Tvrtka Jabuka LDC d.o.o. Ivanić-Grad najveća je proizvođačka organizacija samostalnih udruženih voćara u Republici Hrvatskoj koja lokalne proizvode plasira na domaće i inozemno tržište. Predstavnici tvrtke svoju viziju i projekt vrijedan preko 20 milijuna Eura, dijelom sufinanciraju kroz fondove EU, a imaju i potporu nadležnog Ministarstva poljoprivrede.