Održana 12. izložba vina Udruge Škaf

Udruga vinogradara i vinara „Škaf“ Križ još je jednom za sve posjetitelje pripremila degustaciju vrhunskih vina koje su mogli kušati na 12. Izložbi vina vinogradara i vinara „Škaf“ Križ. Ova vrijedna udruga organizira izložbu već preko jednog desetljeća te svojim članovima daje priliku da dokažu svoj trud i rad te za isti budu nagrađeni. Izložba vina i degustacija održana je proteklog petka 5. svibnja 2023. godine u Društvenom Domu u Križu. Ove godine ocjenjivano je ukupno 84 uzoraka vina. Zlato je osvojilo 16 vina, srebro 45, broncu 19, a svega su tri uzorka odbačena od strane stručne komisije. Milkinim vinom proglašen je škrlet Darka Vraneša, a izlagač s najviše zlatnih diploma na 12. izložbi vina udruge Škaf Križ je Obitelj Srdojević.