ODRŽAN JOŠ JEDAN CROSS HILL RUN I KRIGL FEST – HVALA SVIMA KOJI SU POMOGLI U ORGANIZACIJI!

Usprkos najavama lošeg vremena ili baš zbog vremena koje je ipak išlo u prilog organizatorima, ove je subote Općina Križ ugostila oko 200 trkača iz cijele Hrvatske na CROSS HILL RUNU, utrci koja se po četvrti put održala u organizaciji Općine Križ i Run Croatije. Po četvrti put, istog dana u subotu 13. svibnja 2023. godine održan je i KRIGL FEST, Craft & gril & rock fest na kojem je održan pravi rokabili glazbeni spektakl Westsidersa & Odina S, benda Kojoti te benda The Jumpin Jigawatts. Za dobru atmosferu na utrci i kasnije na Krigl festu pobrinuo se voditelj Mario Petreković, a sve je to bilo popraćeno i guštanjem u okusima vrhunskih craft piva i to pivovare Pivski mudraci; Crafters; Pitomačka pivovare; Pivionice; Pivovare Međimurski lepi dečki i Pivovare Slavonica.
Ovo je prilika da organizatori ujedno zahvale svima koji su sudjelovali u programu, a posebno volonterima bez kojih organizacija ovako velikog događaja ne bi bila moguća. Prije svega zahvale upućujemo članovima Vatrogasne zajednice Općine Križ koji su imali ne jednostavan zadatak osigurati trasu utrke. Tu su i ostali volonteri od kojih posebno treba spomenuti Gradsko društvom Crvenog Križa Ivanić-Grad, kriške gimnazijalce, učenice Srednje škole Ivan Švear Ivanić-Grad, članove Caritasa Župe Uzvišenja Sv. Križa Križ, Udruge umirovljenika i građana Radost Križ, članove Stolnoteniskog kluba Sloga Novoselec, članove NK Sloga Novoselec-Križ i članove RK Sloga Novoselec-Križ. Osim volonterima, zahvaljujemo se i sponzorima koji su pomogli i organizacijski, ali i u vrijednim nagradama koje su dodijeljene najboljima.

Pobjednici CROSS HILL RUN KRIŽ 2023. & KRIGL FEST

1. Martina Jozanović 9:27 URT Nexe Team Našice
2. Svjetlana Božičević 11:01 Faxtel Team Kutina
3. Suada Belak 13:38 Faxtel Team Kutina

Sponzori: Tokić d.o.o. Zagreb, Autotechnica Fleet Services d.o.o. Zagreb – Hertz International, Akton d.o.o. Zagreb, Veggie d.o.o. Razljev, Javna ustanova NP Plitvička jezera, Adriatic osiguranje d.d. Zagreb, AMTL usluge d.o.o. Križ – Autopraonica Dora, Animago d.o.o. Križ, Seoski turizam Moslavačka priča, Seoski turizam Kezele, OPG Josip Pranjić, Pčelarsko društvo Moslavina Otok Ivanić, Pušlek by Petra j.d.o.o., Pivski mudraci, Crafters, Pitomačka pivovara, Pivionica, Pivovara Međimurski lepi dečki, Pivovara Slavonica.