OBAVIJEST O NESTANKU VODE

Zbog radova na prespoju novog cjevovoda u srijedu 13.4.2022. godine bez vode će privremeno ostati potrošači na području naselja Novoselec i to:

• ULICA HRVATSKE MLADEŽI
  • KOLODVORSKA ULICA OD CVJEĆARE DO ŽELJEZNIČKOG KOLODVORA
  • RADNIČKA ULICA
  • DRVODJELSKA ULICA OD KRIŽANJA SA ULICOM HRVATSKE MLADEŽI DO KOLODVORSKE ULICE

Očekivano trajanje radova od 8-15 h.

Zahvaljujemo se na razumijevanju, Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o.

„ŠKAF“ Križ poziva na predaju uzoraka za 11. izložbu vina

Udruga vinogradara i vinara „ŠKAF“ Križ upućuje svim vinarima poziv za sudjelovanje na 11. IZLOŽBI VINA VINOGRADARA I VINARA „ŠKAF“ KRIŽ.

Zaprimanje uzoraka vina biti će u nedjelju 24. travnja 2022. godine od 15.00-20.00 sati u Društvenom domu u Križu. Potrebno je dostaviti 3 boce vina za svaki prijavljeni uzorak u 1/1 ili 0,75 l staklenoj ambalaži, može s etiketom ili bez etikete proizvođača.

Kotizacija: prvi uzorak 70,00 kn, svaki sljedeći 50,00 kn

Izložba vina i degustacija održati će se 06.05.2022. godine u petak u 19.30 sati u Društvenom Domu u Križu.