USKRSNA ČESTITKA

Drage sugrađanke i sugrađani,

Povodom najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa, u ime Jedinstvenog upravnog odjela, Općinskog vijeća Općine Križ i predsjednika Općinskog vijeća Zlatka Hrastića te u svoje osobno ime, želim svima sretan i blagoslovljen Uskrs!

Općinski načelnik Općine Križ:
Marko Magdić, mag.oec.

ODLUKA O IZBORU KANDIDATKINJA ZA PRIJAM  U RADNI ODNOS na određeno vrijeme – Projekt „ZAŽELI JEDNAKOST ZA SVE!“_SF.3.4.11.01.0243

Na temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, KLASA: 984-01/23-01/29, URBROJ: 524-07-02-01-01/2-23-14 od 3. siječnja 2024. godine i Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt Zaželi jednakost za sve! Kodni broj: SF.3.4.11.01.0243 od 7. veljače 2024. godine koji se financira iz Europskog socijalnog fonda plus kroz Program učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027. te članaka 54. i 101. Statuta Općine Križ („Glasnik Zagrebačke županije“, br. 11/21 i 57/23), Općinski načelnik Općine Križ dana 29. ožujka 2024. godine donio je

ODLUKU

O IZBORU KANDIDATKINJA ZA PRIJAM  U RADNI ODNOS

na određeno vrijeme – Projekt „ZAŽELI JEDNAKOST ZA SVE!“_SF.3.4.11.01.0243

I.

Temeljem javnog poziva za zapošljavanje na određeno vrijeme na projektu „ZAŽELI JEDNAKOST ZA SVE!“_ SF.3.4.11.01.0243, objavljen putem nadležne službe za zapošljavanje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, na internetskoj stranici Općine Križ  i na oglasnoj ploči Općine Križ dana 26. veljače 2024. godine, na radno mjesto: Radnik/ca na određeno vrijeme za pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom, za potrebe provedbe projekta „ZAŽELI JEDNAKOST ZA SVE!“ !“_SF.3.4.11.01.0243 u Općini Križ, nakon provedenog anketnog testiranja i usmenog razgovora sa kandidatkinjama čije su prijave pravodobne i potpune, a koje su se odazvale pozivu za testiranje i razgovor, a po prijedlogu Povjerenstva za provedbu javnog poziva, izabrane su sljedeće četiri kandidatkinje:

1. ZDENKA BARIČEVIĆ
  2. VESNA KOŠČEVIĆ
  3. SLAĐANA TUTIĆ  i
  4. JASNA VEŠLIGAJ BOŽIĆ.

II.

Općinski načelnik Općine Križ s odabranim će kandidatkinjama sklopiti Ugovor o radu na određeno vrijeme u trajanju od 33 mjeseca, kojim će se utvrditi početak rada te međusobna prava i obveze.

III.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja i objaviti će se na oglasnoj ploči i internetskoj stranici Općine Križ.

OPĆINSKI NAČELNIK OPĆINE KRIŽ:
               Marko Magdić, mag. oec.