NAKON EU SREDSTAVA ZA NOVI VRTIĆ DOBIVENA I SREDSTVA ZA UREĐENJE VRTIĆKOG DJEČJEG IGRALIŠTA

Općina Križ osigurala je značajna sredstva za povećanje standarda predškolskog odgoja u Općini Križ, prvenstveno u cilju da nijedno dijete više ne bude na listi čekanja za dječji vrtić. Nakon što je Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić potpisao Ugovor o financiranju projekta Izgradnje i opremanja interaktivnog digitalnog objekta dječjeg vrtića u Križu u maksimalnom iznosu prihvatljivih troškova u visini od 649.812,00 EUR-a bespovratnih EU sredstava, ovih je dana Općina Križ ostvarila još jednu potporu koja se odnosi na Dječji vrtić Križić-kružić. Naime od Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade ostvarena je potpora u iznosu od 29.660,40 EUR-a za projekt NASTAVAK OPREMANJA DJEČJEG IGRALIŠTA Dječjeg vrtića Križić-kružić.