POSTAVLJEN VIDEO NADZOR NA OBJEKTU DJEČJEG VRTIĆA KRIŽIĆ-KRUŽIĆ U NOVOSELCU

Nakon višegodišnjeg sustavnog devastiranja imovine, odnosno nekretnine u vlasništvu Dječjeg vrtića Križić-kružić Križ, a koja se nalazi u ulici Hrvatske mladeži u Novoselcu, Općina Križ u suradnji s Dječjim vrtićem postavila je video nadzor na spomenutu nekretninu.
Sukladno GDPR-u i Zakon o provedbi opće uredbe za zaštitu podataka video nadzor postavljen je u svrhu koja je nužna i opravdana za zaštitu osoba i imovine, a voditelj obrade bit će Dječji vrtić Križić-Kružić Križ.

OBAVIJEST KORISNICIMA ZAJAMČENE MINIMALNE NAKNADE

Obavještavaju se korisnici Zajamčene minimalne naknade s područja Općine Križ, a koji se još nisu javili Općini Križ, da se što prije jave radi priznavana prava na naknadu za troškove stanovanja.
Eventualna pitanja ili pojašnjenja korisnici mogu dobiti na broj telefona: 01/2831-515

Susret s autoricom ljubavnih romana Marilenom Dužman

Dođite na susret s autoricom izvrsnih ljubavnih romana Marilenom Dužman u Knjižnici i čitaonici Križ u četvrtak, 06. listopada 2022. u 17 sati.

Marilena Dužman diplomirana je ekonomistica, majka dvoje djece, koja živi i radi u Ližnjanu, malom mjestu na jugoistoku Istre. Do sada je objavila 9 romana, od kojih jednu crnohumornu priču Mrtav, a gladan dok su ostali naslovi ljubavni. Gdje mi je psihijatrica?, Opsidijan, Razgovori s ginekologom, Slobodan pad, Skriveno srce, Hladno srce, Haker i Momina knjiga recepata. Marilenine romane čitatelji su jako dobro prihvatili, a o njezinim planovima za budućnost, kao i romanima u pripremi, doznat ćete u Knjižnici i čitaonici Križ.
Dođite!