OBAVIJEST GRAĐANIMA o radovima asfaltiranja kolnika nerazvrstanih cesta u naselju Donji Prnjarovec

Obavještavaju se građani da je dana 26. 08. 2022. godine planiran početak radova asfaltiranja kolnika nerazvrstanih cesta u naselju Donji Prnjarovec.

Radovi obuhvaćaju dionicu od Društvenog doma u Donjem Prnjarovcu prema rijeci Česmi te od Društvenog doma u smjeru naselja Šušnjari, sveukupne duljine 1100 metara. Predviđeno je frezanje postojećeg oštećenog sloja asfalta, izravnanje površine kolnika, izrada novog habajućeg sloja te uređenje bankina.

Predviđeni rok završetka radova je 10 radnih dana. U vrijeme izvođenja radova biti će djelomično ili u potpunosti onemogućeno prometovanje što će se regulirati prometnim znakovima te pozivamo stanovnike naselja Donji Prnjarovec da korištenje svojih vozila prilagode i usklade prema dinamici radova asfaltiranja.

U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, radovi se mogu produžiti izvan najavljenog roka.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

OPĆINA KRIŽOpćinski načelnik Općine Križ
Marko Magdić, struč. spec.oec.

OBAVIJEST o privremenom zatvaranju prometa prigodom održavanja programa Dana Općine Križ 2022. godine

Dana 27. kolovoza 2022. godine (subota) od 10:00 do 11:00 sati te od 12:00 do 13:00 sati, u vrijeme održavanja starta i cilja Obiteljske biciklijade, privremeno se zatvara promet na zapadnom dijelu Trga Sv. Križa na način da se zapriječi promet iz Ulice Braće Radića i Ulice Josipa Badalića na Trg Sv. Križa te da se zapriječi promet preko Trga Sv. Križa u smjeru Širinca, dok će promet preko Trga Sv. Križa iz smjera Novoselca Ulicom Milke Trnine i Zagrebačkom ulicom biti otvoren. Dio Trga Sv. Križa na kojem se zatvara promet biti će metalnim barijerama/rampama odvojen od ostalih prometnih površina koje se otvorene za promet.

Spomenuta regulacija prometa u periodu od 27. kolovoza 2022. godine (subota) od 7:00 sati do 28. kolovoza 2022. godine (nedjelja) u 03:00 sata odnosi se i na promet u mirovanju i to na Trgu Svetog Križa, dijelu Trga Sv. Križa (park) na parkiralištu pokraj prodajnog platoa.

Zahvaljujemo na razumijevanju

OPĆINA KRIŽ