Obilježen Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Predstavnici Općine Križ predvođeni predsjednikom Općinskog vijeća Općine Križ Zlatkom Hrastićem, članovi Udruge branitelja Općine Križ, ostalih udruga proizašlih iz Domovinskog rata te drugih udruga građana Općine Križ, dana 05. kolovoza 2022. godine, posjetom Spomen sobi poginulih branitelja Domovinskog rata u Galeriji Križ, polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća kod centralnih križeva na groblju u Križu i Rečici Kriškoj te svetom misom u Župnoj crkvi Uzvišenja Svetog Križa u Križu, a povodom obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, odali su počast svima onima koji su nas zadužili svojim životima i borbom te zbog kojih danas živimo na slobodnom teritoriju Republike Hrvatske.