Obavještavaju se građani da je dana 26. 08. 2022. godine planiran početak radova asfaltiranja kolnika nerazvrstanih cesta u naselju Donji Prnjarovec.

Radovi obuhvaćaju dionicu od Društvenog doma u Donjem Prnjarovcu prema rijeci Česmi te od Društvenog doma u smjeru naselja Šušnjari, sveukupne duljine 1100 metara. Predviđeno je frezanje postojećeg oštećenog sloja asfalta, izravnanje površine kolnika, izrada novog habajućeg sloja te uređenje bankina.

Predviđeni rok završetka radova je 10 radnih dana. U vrijeme izvođenja radova biti će djelomično ili u potpunosti onemogućeno prometovanje što će se regulirati prometnim znakovima te pozivamo stanovnike naselja Donji Prnjarovec da korištenje svojih vozila prilagode i usklade prema dinamici radova asfaltiranja.

U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, radovi se mogu produžiti izvan najavljenog roka.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

OPĆINA KRIŽOpćinski načelnik Općine Križ
Marko Magdić, struč. spec.oec.