PRIJEM VATROGASACA POVODOM BLAGDANA SV. FLORIJANA

U povodu Dana vatrogastva i blagdana sv. Florijana, zaštitnika vatrogasaca, Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić upućuje iskrene čestitke svim pripadnicama i pripadnicima dobrovoljnih vatrogasnih postrojbi Vatrogasne zajednice Općine Križ i profesionalnih postrojbi na području Zagrebačke županije i cijele Republike Hrvatske.

Tim povodom Općinski načelnik održao je i tradicionalni prijem predstavnika Vatrogasne zajednice Općine Križ predvođenih predsjednikom Vatrogasne zajednice Zlatkom Hrastićem.

Bila je to prigoda da se svim dobrovoljnim vatrogascima zahvali na svemu učinjenom u proteklom periodu kada su potresi i pandemija pokazali koliko je važno imati organiziran sustav civilne zaštite u kojem vatrogasci igraju jednu od najznačajnijih uloga.

Svakodnevna neupitna, stručna i odgovorna pomoć na području vatrozaštite, najveća je vrijednost Vatrogasne zajednice Općine Križ, koja broji nekoliko stotina dobrovoljnih vatrogasaca, istaknuo je Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić.