ODBOJKAŠKO IGRALIŠTE SPREMNO ZA NOVU SEZONU

Odbojkaško igralište na Sportskom parku u Križu ovih je dana uređeno te spremno za uporabu. Dolaskom ljepšeg vremena odbojkaši, rekreativci ponovno će moći igrati budući je postavljena mreža i stavljen novi pijesak. Radove na uređenju odbojkaškog igrališta izvelo je trgovačko društvo Poduzetnička zona Križ d.o.o. Križ.

Osluškujući zahtjeve građana, u narednom periodu planira se i postavljanje streetworkout poligon na Sportskom parku u Križu, a za kojeg je Općina Križ ostvarila sufinanciranje Ina Industrija nafte d.d. u iznosu 20.000,00 kn.

OBAVIJEST ČLANOVIMA BIRAČKIH ODBORA IMENOVANIH ZA PODRUČJE OPĆINE KRIŽ

Svi članovi biračkih odbora moraju obavezno doći na biračko mjesto za koje su imenovani, u 6:00 sati na dan izbora, u nedjelju, 16. svibnja 2021. godine.

Preporučuje se svima da do dana izbora pročitaju:

• Podsjetnik za rad biračkog odbora, kojeg možete preuzeti OVDJE
  • Tehničke upute Državnog izbornog povjerenstva pripremljene u suradnji s Hrvatskim zavodom za javno zdravstvo, radi epidemiološke zaštite svih sudionika izbora, koje možete preuzeti OVDJE

Svih 10 članova biračkog odbora, nevezano na koju su dužnost imenovani, dužni su međusobno surađivati u cilju nepristranog, pravilnog i uspješnog rada cijelog biračkog odbora.

Predsjednici i potpredsjednici biračkih odbora pravovremeno će preuzeti izborni materijal za svako biračko mjesto, uz kratku edukaciju.

Općinsko izborno povjerenstvo Općine Križ