Čestitamo našem Dječjem vrtiću Križić-kružić njihov dan!

Dječji vrtić Križić – kružić obilježava svoj dan na Međunarodni dan društvenih igara koji je upravo danas, 11. travnja.

Svojim nazivom Dječji vrtić Križić-kružić naglašava igru kao najvažniju aktivnost djece u njihovom cjelovitom razvoju.

Obilježavanje Dana Dječjeg vrtića Križić-kružić provoditi  će se tijekom sljedeća dva tjedna, a neke od važnijih aktivnosti su:

19. travnja 2023.godine u 18 sati – Predavanje profesorice i realitetne psihoterapeutkinje Maje Jakšić na temu izazova u odgoju djece (dvorana Dječjeg vrtića Križić-kružić). Zaineresirani roditelji s područja Općine Križ mogu se prijaviti za sudjelovanje na predavanju pozivom na broj 091/2897-183 I to najkasnije do 18. travnja 2023. godine.

20. travnja 2023. godine – Dan otvorenih vrata Dječjeg vrtića Križić – kružić za djecu polaznike i njihove roditelje / skrbnike.

–  u 17,15 sati – kazališna predstava “Pauli, ti zločesti Pauli!” u Domu kulture Josip Badalić u Križu; djeci poklanja Srednja škola „Ivan Švear“ Ivanić Grad, Organizacijska jedinica Križ,

21. travnja 2023. godine u 17 sati – Svečana priredba djece polaznika Vrtića “Igrom mogu sve” u Domu kulture Josipa Badalića u Križu.

OBAVIJEST O PRIVREMENOJ OBUSTAVI VODOOPSKRBE

Zbog radova na cjevovodu bez vode će biti korisnici na području Općine Križ

• Industrijska cesta
  • Ulica Braće Radić od križanja sa Industrijskom cestom
  • Poduzetnička zona
  • Johovec
  • Hrastilnica Mala i Velika

Predviđeno trajanje radova do 15 h.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. Zagreb

Nastavlja se obnova društvenog i vatrogasnog doma u Bunjanima

Proteklog ljeta provedena je I. faza obnove društvenog i vatrogasnog doma u Bunjanima u sklopu koje je uređeno krovište i strop tog društvenog i vatrogasnog doma. Vrijednost navedenih radova iz nosila je oko 53.000,00 EUR-a, a za iste je ostvareno sufinanciranje Zagrebačke županije u iznosu od oko 13.000,00 EUR-a. Općina Križ pripremila je troškovnike za daljnji nastavak obnove društvenog doma u Bunjanima pa je tako ovih dana zamijenila stolariju za što je izdvojeno oko 12.000,00 EUR-a. Sukladno mogućnostima proračuna slijedi uređenje vanjske ovojnice zgrade te unutarnje uređenje.