Objava biračima o raspisivanju izbora za članove vijeća nacionalnih manjina i o raspisivanju izbora za predstavnike nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave

ZAPOČELA OBNOVA ZGRADE GALERIJE U KRIŽU

Ovih dana postavljene su skele na zgradi Galerije u Križu budući započinju radovi obnove konstrukcije spomenute zgrade koja je pretrpjela znatna oštećenja u potresu. U narednom periodu plan je sanirati zabatne zidove, krovnu konstrukciju i urediti vanjsko pročelje zgrade. Vrijednost planiranih radova sukladno provedenom postupku jednostavne nabave iznosi nešto više od 39.000,00 EUR-a.

Za ovaj projekt Općina Križ ostvarila je sufinanciranje Zagrebačke županije u iznosu 36.000,00 EUR-a što iznosi gotovo 100% investicije. Radovi bi trebali biti privedeni kraju do ljeta.