Dječji vrtić Križić – kružić obilježava svoj dan na Međunarodni dan društvenih igara koji je upravo danas, 11. travnja.

Svojim nazivom Dječji vrtić Križić-kružić naglašava igru kao najvažniju aktivnost djece u njihovom cjelovitom razvoju.

Obilježavanje Dana Dječjeg vrtića Križić-kružić provoditi  će se tijekom sljedeća dva tjedna, a neke od važnijih aktivnosti su:

19. travnja 2023.godine u 18 sati – Predavanje profesorice i realitetne psihoterapeutkinje Maje Jakšić na temu izazova u odgoju djece (dvorana Dječjeg vrtića Križić-kružić). Zaineresirani roditelji s područja Općine Križ mogu se prijaviti za sudjelovanje na predavanju pozivom na broj 091/2897-183 I to najkasnije do 18. travnja 2023. godine.

20. travnja 2023. godine – Dan otvorenih vrata Dječjeg vrtića Križić – kružić za djecu polaznike i njihove roditelje / skrbnike.

–  u 17,15 sati – kazališna predstava “Pauli, ti zločesti Pauli!” u Domu kulture Josip Badalić u Križu; djeci poklanja Srednja škola „Ivan Švear“ Ivanić Grad, Organizacijska jedinica Križ,

21. travnja 2023. godine u 17 sati – Svečana priredba djece polaznika Vrtića “Igrom mogu sve” u Domu kulture Josipa Badalića u Križu.