Obavijest Općinskog izbornog povjerenstva Općine Križ

Općinsko izborno povjerenstvo obavještava da se danas, 05. 12. 2019. godine u 10,00 sati, prekidaju daljnje prijave za rad u biračkim odborima, iz razloga već zaprimljenih prekobrojnih prijava za imenovanje.

Općinsko izborno povjerenstvo izvješćuje da će predlaganje kandidata u biračke odbore biti odrađeno isključivo u korist prijava od strane nezaposlenih osoba, učenika i studenata te umirovljenika, dok se, ovaj puta, zaposlene osobe mole za razumijevanje za njihovo ne imenovanje.

STAND UP COMEDY SHOW ŽELJKA PERVANA

Najdužajezičina, kako sebe voli nazvati, omiljeni hrvatski komičar, dijagnostičar i urnebesan kroničar političke i društvene zbilje dolazi u Križ. Urnebesni stand up comedy show Željka Pervana pod nazivom PREDZADNJI PUT, ovaj poznati hrvatski komičar održati će 7. prosinca 2019. godine u Domu kulture Josip Badalić u Križu s početkom u 19 sati. Ulaznice po cijeni od 30,00 kn možete kupiti u Knjižnici i čitaonici Križ ili uoči predstave na blagajni kina u Domu kulture Josip Badalić u Križu.

Željko Pervan majstor je improvizacije, obožavatelj Slovenaca, smrknuti profesor, živahni govornik i komentator hrvatske svakodnevice. Legenda kaže da je Željko Pervan progovorio sa 6 mjeseci i do dana današnjeg govori.

Karijeru komičara započeo je sredinom osamdesetih godina prošlog stoljeća u kultnoj emisiji Radija 101 Zločesta djeca. Pokretanjem OTV-a svojem audio izričaju dodaje vizualni radeći emisije Top lista šovinista, Serbus Zagreb, Mala škola loše glume, Kalamburgud kviz, Večernja škola, Malo morgen, Pervanovo.