Sukladno odlukama Općinskog vijeća Općine Križ donesenih na 3. sjednici Općinskog vijeća Općine Križ dana 11.09.2013. godine i to Odluke o sufinanciranju prijevoza za studente s područja Općine Križ i Odluke o sufinanciranju prijevoza za redovite učenike srednjih škola s područja Općine Križ, od dana 1. listopada 2013. godine Općina Križ, započinje s isplatom novčanim sredstava temeljem spomenutih odluka.

Odluke se odnose na studente i učenike s prebivalištem na području Općine Križ, a koji su redovito upisani na fakultete ili srednje škole na području Republike Hrvatske te svakodnevno putuju iz mjesta prebivališta u mjesto školovanja i vračaju se kući, koristeći pritom sredstva željezničkog i autobusnog javnog prijevoza.

Isplata novčanih sredstava za sufinanciranje prijevoza učenicima i studentima obavljati će se svakog utorka od 8,00 do 16,00 sati i četvrtka od 8,00 do 15,00 sati.

Radi ostvarivanja sufinanciranja prijevoza za mjesec listopad 2013. godine, studenti moraju ispuniti i dostaviti u Općinu Križ, sljedeće dokumente:

Preslika uplatnice o plaćenoj mjesečnoj karti (autobusnoj ili željezničkoj) odnosno karta za 10. mjesec 2013. godine.

Preslika osobne iskaznice studenta
Potvrda fakulteta o redovnom upisu u akademsku godinu 2013./2014.
Izjava o svakodnevnom korištenju javnog prijevoza

Zahtjev studenti-OBRAZAC 1-S – LISTOPAD 2013. – sufinanciranje prijevoza

Radi ostvarivanja sufinanciranja prijevoza za mjesec listopad 2013. godine, učenici moraju ispuniti i dostaviti u Općinu Križ, sljedeće dokumente:

Preslika osobne iskaznice učenika  ili Izjava (obrazac 2U).
Potvrda škole o redovnom upisu u školsku godinu 2013./2014.
Izjava o svakodnevnom korištenju javnog prijevoza
Zahtjev učenici – obrazac 1U listopad – 2013. godine

Odluka o sufinanciranju prijevoza za studente s područja Općine Križ
Odluka o sufinanciranju prijevoza za redovite učenike srednjih škola s područja Općine Križ