S pozicije Općinskog načelnika  Općine Križ, danas sam podnio i službeni komentar u sklopu Savjetovanja sa zainteresiranom javnošću na Prijedlog Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023. Ministarstva znanosti i obrazovanja . Još smo jednom izrazili neslaganje s predloženom strukturom upisa u navedenoj Odluci. Svoj komentar na spomenuti Prijedlog Odluke još danas i sutra možete dati i Vi.
Link na e-savjetovanje je u prilogu.

Ovim putem zahvaljujem, svima koji su svojim potpisom REKLI NE UKIDANJU OPĆE GIMNAZIJE U KRIŽU. Peticiju je potpisalo 1701 osoba s područja Općine Križ, Grada Ivanić-Grada ali i šire, a pokrenuta je i online peticija koju je do sada potpisalo dodatnih 437 osoba. Svu smo tu dokumentaciju spremni dostaviti na zatraženi hitan sastanak na ovu temu kod Ministra Radovana Fuchsa, koji smo zatražili pisanim putem, ali nažalost nismo dobili nikakvu povratnu informaciju niti smo pozvani na sastanak.

Općinski načelnik Općine Križ
Marko Magdić struč. spec. oec.