PlakatNakon prošlogodišnje vrlo posjećene izložbe “Selo”, ove godine FVK “35mm” Križ predstavlja Vam novu izložbu fotografija čiji su glavni motivi ogledala, refleksije i odrazi.

10.09.2013. (utorak) s početkom u 19:00 sati u prostorijama galerije Foto video kluba (prostor ispod zgrade Općine) otvara se ovogodišnja izložba “U ogledalu“. Izložene fotografije su autorska djela članova kluba koji su kroz cijelu godinu marljivo tragali za zadanim motivom gdje god su uz sebe imali fotoaparat. Specifičnost izložbe je što će uz izložene fotografije biti postavljena i ogledala raznih oblika te tako zaokružiti dojam prostora u stilu same izložbe. Prostor galerije također će ispunjavati ambijentalna instrumentalna pratnja. Stoga se srdačno poziva sve zaljubljenike fotografije kao umjetnosti da sa sobom dovedu obitelj i prijatelje na ovo kulturno-umjetničko događanje ususret Danu Općine Križ.

Lokacija izložbe: Galerija Foto video kluba “35mm” Križ, Trg Sv.Križa 5, Ispod zgrade Općinske uprave. (Postavljeni putokazi)