Osnovna škola Milke Trnine Križ 30.03.2017. godine ugostila je prvotimce nogometnog kluba Dinamo Zagreb. Druženje s prvotimcima na opće oduševljenje svih učenika, a posebno dječaka, održano je u školskoj sportskoj dvorani. Učenici su imali priliku slikati se s nogometašima, popričati i dobiti autogram. Naše poznate nogometaše dočekale su mažoretkinje Osnovne škole Milke Trnine, a pridružiti su im se i sportaši Zajednice športskih udruga Općine Križ te Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić kojemu je ovo druženje također bilo ispunjenje dječačkih snova. Škola je za sjećanje na druženje dobila nogometnu loptu na kojoj su se potpisali gostujući nogometaši, razne suvenire i ulaznice za predstojeću utakmicu.