Nove moderne autobusne stanice postavljene na još četiri lokacije u Općini Križ

Tijekom prosinca 2023. godine, postavljene su četiri nove autobusne stanice, odnosno nove nadstrešnice u Bunjanima, Obedišću, Gornjem Prnjarovcu i Rečici Kriškoj. U želji da obnovi dotrajale autobusne stanice, Općina Križ nakon provedene nabave, angažirala je lokalnog poduzetnika Crnković metal d.o.o. iz Križa koji je izradio vizualno atraktivne i funkcionalne nadstrešnice koje su za sada postavljene na frekventnim lokacijama, odnosno lokacijama na kojima se okupljaju korisnici autobusnog prijevoza, prvenstveno djeca. U narednom periodu, tijekom 2024. godine planira se nastavak nabave novih autobusnih stanica po Općini Križ s ciljem zamjene starih i dotrajalih.

OBAVIJEST O ZATVARANJU PROMETNICE KROZ ŠUMU ŽUTICA

U petak, 09. veljače 2024. godine nastavljaju se radovi na sanaciji ceste na području šume Žutica.
Promet će biti zabranjen za sva vozila tijekom izvođenja radova. Ova faza radova planira se izvoditi od 09. do 16. veljače 2024. godine od naselja Velika Hrastilnica do raskrižja prema Ivanić-Gradu.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta moguće je očekivati produljenje roka izvođenja radova, a o čemu ćemo na vrijeme obavijestiti.