Odličan uspjeh DVD-a Razljev. Bravo!

Križ je jučer dočekao članove ekipe DVD-a Razljev koji je u Celju ostvario najbolji rezultat ikad na nivou Republike Hrvatske u natjecanju ovog tipa.

Čak šest ekipa dobrovoljnih vatrogasnih društava s područja Zagrebačke županije sudjelovalo je na XVII. Međunarodnom vatrogasnom natjecanju i XXIII. Međunarodnom susretu vatrogasne mladeži, poznatije kao Vatrogasna olimpijada, koja se od 17. do 24. srpnja održavala u slovenskom Celju.

Prvo mjesto i olimpijsko zlato osvojila je velikogorička ženska ekipa DVD-a Ribnica u „A“ kategoriji, dok je DVD Razljev zauzeo peto, DVD Deanovec sedmo, a DVD Andrilovec 42. mjesto u muškoj „A“ kategoriji. U kategoriji mladeži (mješovita ekipa) 7. mjesto zauzeo je DVD Ribnica, dok je 9. mjesto u ženskoj konkurenciji mladeži zauzeo DVD Ostrna.

Čestitke svima!

OBILJEŽAVANJE BLAGDANA DAN POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI TE DAN HRVATSKIH BRANITELJA

Obilježavanje blagdana Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja biti će organizirano u petak 5. kolovoza 2022. godine i to prema sljedećem rasporedu:

10,00 sati – Posjet Spomen sobi poginulih branitelja Domovinskog rata Općine Križ
                      10,15 sati – Polaganje vijenca kod Centralnog križa na groblju u Križu
                      10,40 sati – Polaganje vijenca kod Centralnog križa na groblju u Rečici Kriškoj