OBAVIJEST BIRAČIMA

Nastavno na OBJAVU BIRAČIMA Ministarstva uprave KLASA: 013-01/19-01/13 URBROJ: 515-07-02/1-19-2 od 26. ožujka  2019. godine

OBAVIJEST BIRAČIMA

Zainteresirani birači mogu pregledati, odnosno zatražiti dopunu ili ispravak podataka upisanih u registar birača prema mjestu svoga prebivališta, te podnijeti zahtjev za privremeni upis, aktivnu registraciju, prethodnu registraciju i izdavanje potvrda za glasovanje izvan mjesta prebivališta svakim radnim danom u radno vrijeme Ureda od 7,00-15,00 sati zaključno do srijede 15. svibnja 2019. godine, a na dan 11. svibnja 2019. godine (subota) u vremenu 08,00-14,00 sati  na sljedećim lokacijama:

ISPOSTAVA ADRESA OSOBA OVLAŠTENA ZA    REGISTAR BIRAČA BROJ TELEFONA, E-MAIL ADRESA
ISPOSTAVA DUGO SELO Dugo Selo, Josipa Zorića 1 Snježana Sabljak 01/2753-208                       snjezana.sabljak@uduzz.hr
ISPOSTAVA IVANIĆ GRAD Ivanić-Grad, Trg Vladimira Nazora 1 Štefica Vulama 01/2831-160               stefica.vulama@uduzz.hr
ISPOSTAVA JASTREBARSKO Jastrebarsko, Ulica Vlatka Mačeka 2 Helena Lončar 01/6284-464,                                       helena.loncar@uduzz.hr
ISPOSTAVA SAMOBOR Samobor, Trg kralja Tomislava 5 Cvetka Radulović 01/3378-243,                                      cvetka.radulovic@uduzz.hr
ISPOSTAVA SVETI IVAN ZELINA Sveti Ivan Zelina, Trg Ante Starčevića 12 Branka Mužar 01/2060-489,                                              branka.muzar@uduzz.hr
ISPOSTAVA VELIKA GORICA Velika Gorica, Trg kralja Tomislava 34 Marija Hrvoić 01/6254-029           marija.hrvoic@uduzz.hr
ISPOSTAVA VRBOVEC Vrbovec, Trg Petra Zrinskog 9 Mladena Sesvečan 01/2791-122,                                        mladena.sesvecan@uduzz.hr
ISPOSTAVA ZAPREŠIĆ Zaprešić, Trg žrtava fašizma 1 Dubravko Iveković 01/3350-638,                                            dubravko.ivekovic@uduzz.hr

Besplatno kino – projekcije hrvatskih filmova

Općina Križ nastavlja s besplatnim kino projekcijama. U petak 5. travnja 2019. godine, u 20 sati u Domu kulture Josip Badalić u Križu prikazivati će se hrvatski film s kraja 2018. godine.

Za djecu smo pripremili pravu poslasticu. Hrvatski hit film s početka 2019. godine Moj Dida je s Marsa. Film će se besplatno prikazati u subotu 6. travnja 2019. godine, u 19 sati u Domu kulture Josip Badalić u Križu.

O filmu Mali: Četiri godine zatvora nisu promijenile Franju. On je diler. Supruga mu umire, a njezini roditelji žele ga prikazati kao nesposobnog roditelja i uzeti mu skrbništvo nad sinom, Malim. Mali voli oca, voli njegove nekonvencionalne odgojne metode i želi živjeti s njim. Franjo nema namjeru ikome opravdavati način na koji odgaja sina, kao što nema namjeru pustiti da ga itko od njega razdvoji. Za četrdeseti rođendan Franjo dobiva dva poklona koji su rješenje svih njegovih problema.

O filmu Moj Dida je s Marsa: U jednom trenu život djevojčice Une se sasvim preokrene kada njenog djeda otmu vanzemaljci. U podrumu kuće slučajno otkrije da je djed i sam vanzemaljac čiji se brod davno srušio, a tu je ostao njegov pilot, mali mrzovoljni robot. Una i robot imaju manje od 24 sata da pronađu i spase djeda. Pozitivno stručno mišljenje i preporuka Ministarstva znanosti i obrazovanja.