Konzultacije za poduzetnike Zagrebačke županije

Upravni odjel za gospodarstvo Zagrebačke županije održat će u utorak, 29. svibnja 2018. godine u prostorijama Zagrebačke županije (Ulica grada Vukovara 72/V, dv. 19) u periodu od 9:00 do 11:00 sati konzultacije za Javni natječaj za dodjelu potpora za poticanje razvoja poduzetništva za 2018. godinu.

Konzultacije su predviđene za poduzetnike s područja Zagrebačke županije koji su zainteresirani za prijavu na navedeni Natječaj. Za prisustvovanje konzultacijama nije potrebna prethodna prijava, jedino je preporuka da svi zainteresirani prije dolaska na konzultacije pročitaju tekst Natječaja i Uputa za prijavitelje koje možete pronaći ovdje.

Sljedeće konzultacije održat će se u srijedu, 6. lipnja i u petak, 15. lipnja 2018. godine, na istom mjestu, od 9:00 do 11:00 sati.

Uspješan prvi Kriški Krigl fest

Ljubitelji piva i dobre rock glazbe ovog su vikenda uživali u Križu. Naime, uspješno je održan prvi Krigl fest – Craft & gril & rock fest i to u suradnji Općine Križ i Križevačke udruge pivara. U Križu se tako ove subote 26.05.2018. godine moglo kušati desetak različitih craft piva i to Crafter’s, zatim Pivovare Daruvar, Križevačke pivovare i Križevačke udruge pivara.
Za dobru zabavu osim benda Yellow submarine bili su zaduženi Denis i Blaž iz Večernje škole. Lijepo vrijeme, ambijent i atmosfera, uz fini roštilj, natjecanje u zabavnim pivskim igrama za posjetitelje, oduševili su mnogobrojne posjetitelje te dali razlog više da se Krigl fest održi i iduće godine.
Općina Križ pripremila je i razne promotivne artikle Krigl festa kao što su majice, čaše i dekice s logom manifestacije, a iste su se mogle nabaviti uz donaciju za Caritas Župe Uzvišenja Sv. Križa Križ za koji je prikupljeno ukupno 2.580,00 kuna.
Osim dobrog, domaćeg piva posjetitelji su mogli pogledati i originalnu izložbu pivskih flaša našeg sumještana Ivana Dukarića Duke, na kojoj je govorio Krešo Marić, majstor pivar Pivovare Daruvar i predsjednik hrvatske grupacije malih pivovara.
Na Krigl festu su sudjelovali malom izložbom vozila i članovi Oldtimer kluba Ivanić-Grad.