ZAVRŠENI RADOVI NA SUSTAVU JAVNE ODVODNJE U OBEDIŠĆU
Obavještavamo Vas da su radovi na sustavu javne odvodnje u naselju Obedišće
završeni, dobivena je uporabna dozvola, te su stanovnici Zagrebačke ulice u
naselju Obedišće dobili mogućnost priključenja na sustav javne odvodnje. Prema
odluci o priključenju na komunalne vodne građevine Općinskog vijeća Općine
Križ, od dana 31.10.2013. godine, vlasnici nekretnina dužni su priključiti
građevinu odnosno drugu nekretninu na komunalne vodne građevine u roku od jedne
godine od završetka izgradnje komunalnih vodnih građevina.
Općina Križ će svojim sredstvima financirati i ishoditi kompletnu potrebnu
dokumentaciju za priključenje, za sve zahtjeve podnesene do 30.06.2015. godine.
Izradu samog priključka plaća korisnik, a pod priključkom se podrazumijeva
izvođenje građevinskih radova (iskop za reviziono okno) te monterski radovi
(materijal – reviziono okno, manžete, i spajanje revizionog okna na glavni
01/2888-938 ili na mail: voig@voig.hr Kontakt osoba u Općini Križ: Mladen Rogić
01/2831-510 ili na mail: mladen.rogic@opcina-kriz.hr
U PRILOGU OBRASCI (dostupni na stranicama VIO Iv.-Grad)
Obavještavamo Vas da su radovi na sustavu javne odvodnje u naselju Obedišće završeni, dobivena je uporabna dozvola, te su stanovnici Zagrebačke ulice u naselju Obedišće dobili mogućnost priključenja na sustav javne odvodnje. Prema odluci o priključenju na komunalne vodne građevine Općinskog vijeća Općine Križ, od dana 31.10.2013. godine, vlasnici nekretnina dužni su priključiti građevinu odnosno drugu nekretninu na komunalne vodne građevine u roku od jedne godine od završetka izgradnje komunalnih vodnih građevina.
Općina Križ će svojim sredstvima financirati i ishoditi kompletnu potrebnu dokumentaciju za priključenje, za sve zahtjeve podnesene do 30.06.2015. godine. Izradu samog priključka plaća korisnik, a pod priključkom se podrazumijeva izvođenje građevinskih radova (iskop za reviziono okno) te monterski radovi (materijal – reviziono okno, manžete, i spajanje revizionog okna na glavni vod). Trgovačko društvo Vodoopskrba i odvodnja Ivanić-Grad nadležno je za obavljanje priključaka i održavanje sustava javne odvodnje, te ih za sve informacije možete kontaktirati na adresi: Savska 50, 10310 Ivanić-Grad, tel: 01/2888-938 ili na mail: voig@voig.hr Kontakt osoba u Općini Križ: Mladen Rogić 01/2831-510 ili na mail: mladen.rogic@opcina-kriz.hr
U PRILOGU OBRASCI