Nakon što je ove godine uređen Dom kulture Milke Trnine u Vezišću, nastavlja se s daljnjim uređenjem ostalih društvenih i vatrogasnih domova na području Općine Križ. Iako je kalendarski godina pri kraju, zahvaljujući blagoj zimi, ovih dana započeli su radovi na izmjeni  krovišta na društvenom i vatrogasnom domu u Johovcu, a sve u sklopu tekućeg investicijskog održavanja društvenih domova.

Radove na izmjeni krovišta u Johovcu jučer je zajedno s predstavnicima mjesta Johovec, izvođača radova i nadzora, obišao Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić.

Općinski načelnik Općine Križ nedavno je sklopio ugovor sa Županom Zagrebačke županije Stjepanom Kožićem, o dodjeli kapitalne pomoći za izgradnju i uređenje infrastrukture na ruralnim prostorima jedinicama lokalne samouprave za obnovu društvenog i vatrogasnog doma u Johovcu-sanacija krovišta, u iznosu 70.000,00 kuna. Vrijednost spomenutih radova je ukupno 150.000,00 kn.