7Koncert za Katarinje održan je u petak u Domu kulture Josip Badalić u organizaciji Udruge umirovljenika Općine Križ i pod pokroviteljstvom Općinskog načelnika Marka Magdića. Nastupili su zborovi udruga umirovljenika iz Dubrave, Ivanić Grada i Križa kao i KUD „Mijo Stuparić“ iz Ludine. Osim koncerta koji je pozitivnom energijom i veseljem oduševio publiku, postavljena je i izložba slika i ručnih radova članica Udruge umirovljenika Općine Križ. Udruga umirovljenika jedna je od vrlo aktivnih udruga u Općini Križ, broji preko 500 članova a bave se mnogim aktivnostima u kojima okupljaju članove treće životne dobi oko raznih interesnih područja njihova života a to su zdravlje, izleti, socijalna i generacijska ispomoć, ples i pjesma, umjetnički interesi, hobiji, druženje i zabava. Udruga je željela široj javnosti i svojim prijateljskim udrugama ukazati na svoj rad te tako organizirala svoj prvi Koncert za Katarinje koji će postati tradicionalan. Udruga se zahvaljuje svima koji su pomagali da bi ovaj koncert bio uspješan osobito Općinskom načelniku Marku Magdiću i obitelji Šatović.