TRNINA NA POSTOLJUEkipa Graničara pod nazivom Trnina iz Križa osvojila je 3 mjesto na 17. Sportskim igrama mladih u Splitu. Naime, učenici 4. razreda Osnovne škole Milke Trnine, pod vodstvom učiteljice Nataše Nižetić Šiletić otputovali su u nedjelju 23.06.2013. godine na Sportske igre mladih u Split i to nakon odličnih rezultata na Županijskom natjecanju. Ekipa graničara iz Križa plasirala se na finalna natjecanja u Split kao jedini predstavnici Zagrebačke županije. Mali sportaši dokazali su svoj vatreni sportski duh pobijedivši  neke od favorita natjecanja kao što su Osijek i Križevci te na kraju osvojili odlično 3 mjesto na Sportskim igrama mladih u Splitu koji će im zasigurno ostati u lijepom sjećanju.